OFERTA SZKOLEŃ

Szkolenia IT dla firm i osób prywatnych

Nie masz zasobów do przekazania sprawdzonej wiedzy swoim pracownikom a potrzebujesz podnieść ich kompetencje? Marzysz o wejściu do świata technologii informatycznych a gubisz się w zatopionym informacją labiryncie wiedzy? Albo szukasz szkolenia IT szytego na miarę? Przejrzyj ofertę szkoleń albo skontaktuj się z nami w celu omówienia twoich potrzeb!

SZKOLENIA IT

Kurs programowania w systemach ERP

Nie jest tajemnicą, że przedsiebiorstwa też potrzebują systemów informatycznych do usprawnienia procesów operacyjnych a decyzyjnych. ERP jest klasą systemów informatycznych, mającą na celu usprawnienie zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Odbiorcy takiego systemy, stawiający na rozwój, szukają zwinnych narzędzi, które będą sprawnie wykonywać swoje funkcje przez lata i rosnąć razem z nimi. Wsparcie u rozwój takich systemów jest tak samo porządaną kompetencją na rynku IT jak i tworzenie systemów od zera.

Kurs programowania w systemach ERP dostarczy uczestnikom pełny obraz rynku systemów ERP oraz kluczowe umiejętności, wymagane, żeby do niego wejść. Poza przeglądem krajowych i zagranicznych rozwiązań ERP, zapoznaniem się z typową strukturą procesów biznesowych oraz zdobycia nawyków posługiwania się całym zestawem narzędzi planistycznych, uczestnik kursu nauczy się podstaw baz danych oraz programowania w C#, opracuje własne portfolio rozwiązań i dowie się, jak wygląda praca w zespole wdrożeniowym rozwiązując studia przypadku maksymalnie zbliżone do scenariuszy rzeczywistych. W celu zbudowania konkurencyjnych kompetencji uczestników kursy duży nacisk jest stawiany na prace samodzielną nad własnymi projektami, które są konsultowane z opiekunem szkolenia IT.

Na koniec kursu uczestnik przystępuje do egzaminu w celu uzyskania obiektywnej oceny własnej kompetencji po odbyciu szkolenia IT oraz dostaje konsultacje co do dalszego kierunku rozwoju. Ukończenie kursu jest potwierdzane certyfikatem.

programiści

Szczegóły kursu

Cena kursu: 3000,- złotych

Długość kursu: 8 tygodni x 2 spotkania x 2 godziny

$

Programowanie w C#

$

Bazy danych oraz SQL

$

Procesy biznesowe, modelowanie procesów oraz BPMN

$

Krajowe i globalne systemy ERP

$

Business intelligence a Power BI

$

Ścieżka rozwoju wdrożeniowca

$

Integracje systemów

$

Własne portfolio

SZKOLENIA IT

Kurs Excel dla zaawansowanych

Zaawansowane szkolenie z Excela to kurs, który przeznaczony jest dla osób posiadających już doświadczenie w pracy z tym programem i zmotywowanych do podniesienia swoich umiejętności do wyższego poziomu. Na takim szkoleniu uczestnicy poznają zaawansowane funkcje i narzędzia Excela, które pozwalają na jeszcze skuteczniejsze i efektywniejsze wykorzystanie go w pracy.

Podczas szkolenia omawiane są takie tematy jak: funkcje finansowe, operacje na danych tekstowych, tworzenie formuł matematycznych, zaawansowane techniki formatowania, automatyzacja zadań przy pomocy makr oraz przygotowanie i analiza danych za pomocą narzędzi tabel przestawnych i wykresów.

Uczestnicy szkolenia poznają także różne sposoby na efektywną organizację pracy w Excelu, w tym techniki zarządzania arkuszami i projektowanie bardziej złożonych skoroszytów. Uczesnik szkolenia nauczy się pisać skrypty w VBA, poćwiczy pracę z dużymi zestawami danych, nauczy się pobierać dane z źródeł danych, w tym przez SQL. Z dziesiątków przykładów praktycznych zastosowań zaawansowanych technik Excel uczestnik zdobędzie biegłość, pozwalającą na samodzielne rozwiązanie problemów od początku do końca na podstawie dokumentacji programu.

Na koniec kursu uczestnik przystępuje do egzaminu w celu uzyskania obiektywnej oceny własnej kompetencji po odbyciu szkolenia IT oraz dostaje konsultacje co do dalszego kierunku rozwoju. Ukończenie kursu jest potwierdzane certyfikatem.

programiści

Szczegóły kursu

Cena kursu: indywidualnie po ustaleniu zakresu szkolenia

Długość kursu: indywidualnie po ustaleniu zakresu szkolenia

$

Programowanie w VBA

$

Zaawansowane raporty w Excelu

$

Tabele przestawne

$

Możliwości i ograniczenia Excela

$

Łączenie skoroszytów

$

Typy danych

$

Import danych z źródeł danych

$

Własne skróty klawiaturowe

Kontakt

Fintegrow Sp z o.o.

NIP: 898-227-28-90

biuro@fintegrow.pl

+48 570 968 239

Ul. Księcia Witolda 49 / 15
50-202 Wrocław

Formularz

Napisz nam czego potrzebujesz, jaką firmę reprezentujesz i pozostaw w wiadomości numer kontaktowy, pod którym możemy do Ciebie zadzwonić, bo taka forma komunikacji zdecydowanie usprawni nasz kontakt.

3 + 5 =