OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM. WZNOSIMY BIZNESY NA WYŻSZY LEVEL!

Opinie Klientów
na nasz temat

Referencje, opinie i polecenia.

Wypitych kaw

Technologii

Projektów miesięcznie

Tysięcy linijek kodu

NASI KLIENCI

Tak mówią o Fintegrow

Opinie i referencje naszych Klientów. Poznaj ulubione cytaty na nasz temat.

Podczas wdrożenia narzędzi analitycznych zespół Fintegrow wykazał się głębokim zrozumieniem naszych procesów biznesowych, całość implementacji przebiegła z powodzeniem. Z wdrożonych wskaźników i zaproponowanych benchmarków korzystamy do dzisiaj i planujemy ich rozbudowę w kolejnych obszarach razem z Fintegrow.

Każdy kontakt z Fintegrow to kolejna dawka wiedzy w zakresie rzeczy, które wydają się być trywialne. Zawsze potrafią znaleźć usprawnienie tam, gdzie pozornie już nie ma co usprawniać. I właśnie dlatego postanowiliśmy skorzystać z usługi wdrożenia dedykowanej aplikacji, którą oferuje Fintegrow. Z przyjemnością polecam!

Po przeprowadzonym przez Fintegrow audycie zdecydowaliśmy się na zamówienie integracji między systemem zarządzania, a systemem do obsługi wydarzeń. Pomimo dużej oszczędności czasu, byliśmy przyjemnie zaskoczeni terminem realizacji.

Firmy, które nam zaufały to duże i cenione marki.
Dołącz do nich wraz z Twoją firmą!

Zobacz listę brandów i branży, referencji, a także słów na nasz temat od zadowolonych Klientów.

Kontakt

Fintegrow Sp z o.o.

NIP: 898-227-28-90

biuro@fintegrow.pl

+48 570 968 239

Ul. Księcia Witolda 49 / 15
50-202 Wrocław

Formularz

Napisz nam czego potrzebujesz, jaką firmę reprezentujesz i pozostaw w wiadomości numer kontaktowy, pod którym możemy do Ciebie zadzwonić, bo taka forma komunikacji zdecydowanie usprawni nasz kontakt.

1 + 9 =