FINTEGROW

Technologiczny boost dla Twojej firmy

W Fintegrow rozwijamy i wspieramy biznesy naszych Klientów poprzez implementację dedykowanych rozwiązań IT i nowych technologii, podpartych więdzą analityczną i doświadczeniem w biznesie.

O NAS

Nasz team to świetni programiści, analitycy, a przy tym doświadczeni biznesmeni!

Nasz zespół to połączenie doświadczenia, specjalistycznej wiedzy i sukcesów na płaszczyźnie zawodowej. Będąc w posiadaniu własnych i prężnie działających biznesów w różnych sektorach rynku, postanowiliśmy stworzyć projekt, który pozwoli zewnętrznym firmom korzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i możliwości.

Implementujemy i wdrażamy systemy ERP, które stają się fundamentem działania firmy poprzez obsługę procesów w niej zachodzących, zwiększamy poziom kontroli nad jej strukturami i finansami.

 

WIEMY JAK POMÓC TWOJEJ FIRMIE

W Fintegrow integrujemy i wdrażamy systemy ERP i CRM

Systemy ERP to bez wątpienia nasza specjalność. Integrujemy i wdrażamy oprogramowanie klasy ERP do firm, niezależnie od etapu rozwoju marki jak również rynku, na którym funkcjonuje.

Implementacja docelowych rozwiązań i modułów zawsze poprzedzona jest wnikliwą analizą procesów w firmie, obiegu informacji, targetu, zasobów oraz potrzeb przedsiębiorstwa. Indywidualne podejście poparte wysoce wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem sprawia, że w bezpośredni wręcz sposób przyczyniamy się do rozwoju i sukcesów naszych Klientów.

OFERTA

Zobacz co robimy i jak możemy pomóc Twojej firmie?

Mimo, że naszą domeną są rozwiązania klasy ERP i CRM, to w praktyce świadczymy kompleksowe usługi i wsparcie IT dla małych, średnich i dużych firm.

Fintegrow lets You grow!

Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy.

$

ERP

$

CRM

$

Analizy BI

$

Wsparcie IT

$

Szkolenia

$

Wdrożenia i integracje

Firmy, które nam zaufały to duże i cenione marki.
Dołącz do nich wraz z Twoją firmą!

Zobacz listę brandów i branży, referencji, a także słów na nasz temat od zadowolonych Klientów.